Zonguldak Ofis Temizliği

Zonguldak Ofis Temizliği

 

Büro hijyenikliğinin en çok yapıldığı yerler, genel olarak çalışanların ve müşterilerin günlük kullanım alanlardır. Sıklıkla kirlenen, girişi cadde ve sokak gibi sıksık toza maruz kalan bürolar periyodik olarak temizlenmelidir. Ayakkabı ile içeri taşınan kirlenmeler sonucunda derli toplu ve sıksık temizliğe lüzumsinim duyulmaktadır.Düzenli müşteri ya da toplantı gibi hallerde ağırlanabilecek misafirlerinize olumlu gözlem ve profesyonel bir intiba bırakmak amacıyla büro hijyenikliği şarttır.Büro hijyenikliğini profesyonel ve işinde eksper olan bir ekiple icra edilmesi lüzumir.Büro hijyenikliği konusu ile alakalı eksper kadromuzla büronunize ait her alanın istisnasız hijyenikliğini ehemmiyet vermekteyiz. Öncelikli yerler ile göz ardı edilebilecek yerlerin eşit oranda hijyenine ehemmiyet veren ekibimiz ile büro hijyenikliğinizi ayrıntılı bir şekilde yapıyoruz.

Büro Temizliği Nasıl Yapılır?

Büro hijyenikliği müşteri talebine göre lüzum genel temizlik lüzumse çevresel temizlik işleri amacıyla alakalı büro yerinde profesyonel temizlik ekibimizce incelenir. Gerekli temizlik ekipmanları ve şahıs adedi belirlenerek randevu verilir. Belirlenen gün ve saat diliminde tespit edilen temizlik ekipmanları ve şahıs adedi ile büro hijyenikliği amacıyla prosedür başlar.

Ofis Temizliği, Büro temizliği

Ofis Temizliği, Büro temizliği

Büro hijyenikliği amacıyla genel olarak büronun kapalı bulunduğu saat dilimleri tercih edilir. Bunun dışında talep tarafında iş yeri çalışır durumdayken iş yoğunluğu ya da açılış saatlerine göre randevu alınıp temizlik uygulanabilir.Her yere ait ayrı malzemeler ve ekipmanlar dahilinde ayrıntılı temizlik prosedürleri gerçekleştirilerek teslim edilir.

Büro Temizliği Ne Sıklıkla Yapılmalıdır?

Bürolerin iş yoğunluğu ve kullanım amaçlarına göre değişkenlik göstererek temizlik prosedürleri derli toplu bir periyota bağlanabilir.Yüzeysel alanların ve şahsi kullanım alanlarının derli toplu olarak her gün hijyenikliği yapılmalıdır. Detaylı temizlik prosedürlerinin ise rutin olarak en geç haftada bir yapılması uygundur.

Temizlik prosedürlerinin derli toplu olarak yapılmaması ya da profesyonel bir ekip çalışması ile gerçekleştirilmemesi büronunizin görünümünü ve havasını etkiler. Bu durumun size müşteri ve iş kayıbı olarak geri dönebilme olasılığını göz önünde bulundurmanız lüzumir.
Bu amaçla büronun açılması ile birlikte genel ve ayrıntılı temizlik prosedürlerinin ehemmiyetsenmesi lüzumir. Firmamız gibi bu işi profesyonelce yapan bir ekiple çalışmak hepsinden daha ehemmiyetlidir.
büro hijyenikliği işleriniz amacıyla sitemizin etkileşim bölümünden randevu alarak bizimle etkileşime geçebilirsiniz.