Halı Temizliği

Temiz halıya sahip olmak, iyi iç mekan hava kalitesi ve profesyonel görünümlü bir ortam için çok önemlidir. Her halı temizleme durumu farklıdır, bu nedenle halı temizleme hizmetimize, çok kirli veya yoğun trafik alanlarına dikkat ederek halı analizinizi yaparak başlıyoruz.
Bundan sonra profesyonel temizlik ekibimiz, topraktaki kir ve mikropları gidermek için en etkili yöntemleri kullanarak halılarınızı orijinal hallerine geri getirir. Profesyonel halı temizliği bakterileri öldürür ve taze ve sağlıklı bir işletme için sıkışmış kirleticileri temizler.

Halıda Hijyen

Halı temizliği yapılırken en önemli hususlardan önde gelir hijyen. Halılarınızın ne kadar temiz  olduğundan kanaat bir o kadarda hijyenik olması istenir. Halı temizliği yabana atılacak bir iş olmaz, günlük hayatımızda il il farklı iklimlerde farklı halılar koyar üzerinde sürekli dolaşırız. Halılarımızın hijyenik olmasını istememiz en doğal hakkımız.

Halı Parfümü

Halılarda yıkandıktan sonra, ilk açılışta temiz bir koku sarması ve temiz bir koku sarması öncülüğü olan firmalar ile çalışmanız gerekmektedir. Her halı firması bu olayı pek önemsemeseler de bazı firmalar bu olayı çok önde tutarlar. Halılarınızı yıkatırken dikkat etmeniz gerekenler özellikle halıyı açıp kokunun gidip gitmediğini kontrol etmelisiniz. Temizlik Firmaları.net Adresinde halıları yıkayabilecek firmaları bulabilir iletişim adreslerini alıp, arayabilir evinize kadar hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.