Göksu Ev Temizliği

Temizlik firmaları (Göksu) Ev tertemizliğinde ilgi edilmesi gereken haller vardır. Öncelik ile ev tertemizliği, büro tertemizliği ve villa tertemizliği hizmeti alacağınız temizlik şirketinin – firmasının itimat edilirliğinden emin olmalısınız. Temizlik şirketlerinde – firmalarında çalışan temizlik personellerini tercih etmenizi tavsiye ederiz. Çünkü evinizde ya da büroinizde olabilecek problemlerin çözümü fakat itimat edilir ev, büro ve villa temizlik şirketleri firmaları doğrulusunda gerçekleşir. Sigortalı, deneyimli ve adli sicili denetim edilmiş personellere ev tertemizliği şirketleri üzerinden ulaşabilirsiniz.

Temizlik firması (Göksu) Ayka temizlik, ev tertemizliğinde amacımız temiz ve hijyen sağlamaktır. Müşterilerimiz istekleri tarafında ev temizlik hizmetimiz genelde periyodik olarak gerçekleşmektedir. Mesela haftada 1 kere temizlik hizmeti gerçekleştirdiğimiz evlerde kirlilik daha az oluşmakta, periyodik temizlendiği amacıyla ev tertemiz kalmaktadır. Ev tertemizliği firmaları – Ayka temizlik. Ayka temizlik; camların içli dışlı silinmesi, pencere doğramalarının (çerçevelerin tertemizliği), tavan ve duvar aksesuarlarının silinmesi, kapı, petek ve prizlerin silinmesi, aydınlatma armatürlerinin tertemizliği, banyo, fayans ve derz arası dezenfektesi ve yüzey tertemizliği, duşa kabin, küvet, lavabo ve banyo dolaplarının temizlenmesi, mutfak ince tertemizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak silinmesi ve yine yerinde dizilmesi, dolap kapaklarının ve üstlerinin silinmesi, davlumbazın tertemizliği ve filtrelerinin yağdan arındırılması, wc lerin ince tertemizliği ve hijyeninin sağlanması. Bütün mobilya, dolap ve elektronik eşyaların tertemizliği. Balkon, teras, kiler ve ardiye alanlarının zeminlerinin yıkanarak ıslak-kuru vakum ile çekilmesi. Parke, marley, mermer, fayans ve taş zeminlerin zemin çeşidine göre yıkanması ya da silinmesi. Son olarak daire içerisine dezenfekte kimyasalı uygulanması. Ev tertemizliği firmaları arasında bizi değişik yapan özelliğimiz müşterilerimiz memnuniyetinde istikrar sağlamamızdır. Temizlik şirketlerinden biri olan Ayka Temizlik her vakit hizmetinizdedir. Piyasa günleri ev tertemizliği gerçekleştirmekteyiz. Ayrıntılı bilgi ve talep amacıyla temizlik firmaları arasında bizi tercih ettiğiniz amacıyla teşekkür ederiz.

İstanbul Göksu temizlik işleri firması Ayka Temizlik, İstanbul temizlik şirketleri ortamında kaliteli hizmetiyle her geride bıraktığımız gün yeni müşterileriyle büyümeye devam etmektedir. Amacımız müşterilerimizin isteklerini en başarılı şekilde ve en ideal fiyata gerçekleştirmektir.

Göksu\’de temizlik şirketi firması Ayka Temizlik olarak sunduğumuz hizmetler; Dış Cephe, Ev, Büro – Büro, Mağaza – Dükkan, Banka, Fabrika, Site, Merdiven, Zemin, Okul, Otel, Mutfak, Villa, Petrol Büroi, Dershane, Hastahane, İnşaat Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik, Tadilat Temizliği, Tadilat Sonrası Temizlik, Boş Ev, Eşyalı Ev, Endüstriyel, İş Merkezi, İş Hanı, Öğrenci Yurdu, Depo, Petrol İstasyonu, Plaza, Yangın Sonrası, Su Baskını, Çatı, Bodrum, Cam Temizliği şirketleri ve firmaları arasında bizi arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Göksu\’de temizlik şirketi / firması olarak hizmet sunduğumuz bölgeler Cumhuriyet, Çobançeşme, Fevzi Çakmak, Hürriyet, Kocasinan, Siyavuşpaşa, Soğanlı, Şirinevler, Yenibosna, Zafer.