Bina Dış Cephe Cam Temizliği

DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ

Küreselleşen dünyanın resimlere yansıyan tablosunda gözümüze çarpan devasa büyüklükte gökdelen tipi cam kaplı yapılar bugünkü Türkiyesi resimlerinde konumunu almıştır. Güncel yapılarda, hem de çağdaş cami yapılarında dahi dış cephe malzemesi olarak sarfedilen camların hijyenikliği özünde basit olsa da profesyonel ellerce yapılması idealdur. Dış cephe cam hijyenikliğinde mühim olan oluşturulan hijyenikliğin kalıcı ve uzun vakitli olmasıdır. Genellikle büyük şehirlerde trafik, insan yoğunluğu fabrikaların çokluğu derken cam yüzeyler gerektiğince berbat bir görüntüye çok kısa vakitde sahip olmaktadırlar.

DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ FİYATLARI

Dış cephe cam temizliği fiyatlarında yapının kaç cephe olduğu, kaç kattan oluştuğu, kapladığı alan, ek taleplerin hepsi fiyata tesir eden etmenlerdir. Ortalama günlük fiyat bilgi kapasitesi her şirkete göre ( çalışma eskatiyenrı, ekipmanları ve iş potansiyeline) değişmektedir.

DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

Dış cephe cam  temizliği hijyenikliği şirketlerinin tamamı işinde profesyonel olmak durumundadır. Asla en küçük Hatayı kabul edecek bir çalışmaya ideal değildir.

Şirketimiz profesyonelliğinin yanısıra referansları ve eğitimli personeli ile bölümünde kendini kanıtlamıştır. Personellerimizin tamamı sosyal emniyet altına alınmıştır. Aynı vakitte iş potansiyelini ve niteliğini yükseltmek adına belirli Aralıklarla kesinlikle eğitimler düzenlemekteyiz.

DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİK SİSTEMLERİ

Dış cephe cam temizlik sistemleri son dönemlerde çeşitlilik göstermektedir. Her firma kendi profesyonel kadrosu ve uzmanlığına göre bir teknik seçmektedir.

Şirketimiz cam hijyenikliği noktasında uzun vakit kalıcı çözüm meydana getirmek ve cam yüzeylere katiyen zarar vermemek kaidesiyle hizmet vermektedir.

Dış cephe camları hijyenikliğinde sık karşımıza çıkan tekniklerden birisi sarkıtmalı çalışan sistemlerdir. Binaların en tepe noktasından bir makara yardımı ile dikdörtgen genişlikte bir alan aşağıya doğru sarkıtılır ve bunun ortamında tespit edilen temizlik personeli sıra sıra geçtiği yerleri temizler. Burada temizlik esnasında cam yüzeyine ideal kimyasal temizleyiciler kullanılırken classic cam temizleme araçları da kullanılmaktadır.

Daha profesyonel çalışan firmalar ise dağcı ekip ile cam hijyenikliği işinde gerektiğince başarılıdırlar. Tıpkı bir dağcı gibi tepe noktadan sabitlenen bir ip yardımı ile kendilerini sıkı bağladıkları iple aşağıya doğru inerek hijyenikliği gerçekleştirirler tabi bu prosedür riski de yüksek olan bir prosedürdir. Ve emniyet önlemlerinin sıkıca alınmış olması gereklidir.

Bir başka teknik ise uzunca hortumlarla su ile ilaç püskürtme teknikidir. Bu teknik esnasında suya bir sıvı madde ek edilir. Bu madde camın uzun vakit kir tutmasını engeller. Ve hijyenikliğin kalıcılığı noktasında tesirn bir teknikdir.